تتو

انواع پوست مصنوعی برای صورت و بدن

انواع پوست مصنوعی تتو

فرض کنید به تازگی کار تتو را آغاز کرده اید، اما نمی دانید که چگونه کار خود را باید آغاز کنید و آیا توانایی آن را دارید که بتوانید بر روی پوست واقعی برای اولین بار تتو انجام دهید؟
در پاسخ خوب است بدانید که اغلب افراد قبل از انجام تتو روی پوست واقعی، بر روی انواع پوست مصنوعی طرح تتو را تمرین می کنند. این نوع پوست ها برخلاف پوست واقعی انسان، هیچ رطوبتی ایجاد نمی کنند، بنابراین می توان با کمک انواع سوزن ها روی پوست طرح های زیبایی را انجام داد. در ادامه همراه ما باشید تا با انواع پوست مصنوعی و جنس های مختلف آن ها آشنا شوید.

انواع پوست مصنوعی

پوست مصنوعی تتو چیست؟

همانطور که می دانید تتو یک از خدماتی که از دیرباز در بین افراد وجود داشته است و امروزه همچون سابق طرفداران خاص خود را دارد. پوست تتو مصنوعی یکی از را می توانید در ابتدای شروع کار، می توانید برای تمرین تتو از آن استفاده کنید.

انواع پوست مصنوعی تتو

انواع پوست مصنوعی به دو دسته پوست مصنوعی ساده و فیبروز تقسیم می شوند که در ادامه به معرفی هر کدام می پردازیم:

  • پوست مصنوعی ساده: یکی از انواع پوست مصنوعی، که اغلب آن ها ساده و بدون هیچ طرحی هستند، می توان به پوست مصنوعی ساده اشاره کرد. این نوع پوست مصنوعی دوام زیادی داشته و این امکان را فراهم می کنند تا بتوان با کمک دستگاه های تتو مختلف بر روی آن ها طرح ها متفاوتی را طراحی کنید. با تمرین بر روی این پوست مصنوعی ها، می توانید حس انجام تتو بر روی پوست واقعی را تجربه کنید.
  • پوست مصنوعی فیبروز: از دیگر انواع پوست مصنوعی می توان از پوست مصنوعی فیبروز نام برد. این نوع پوست مصنوعی این قابلیت را دارد که بتوانید بر روی آن انواع تتو و یا فیبروز را انجام دهید.

ویژگی های پوست مصنوعی مخصوص تتو

امروزه در بازار، پوست مصنوعی تتو با جنس ها و طرح های بسیاری عرضه می شود. جنس اکثر این پوست مصنوعی ها از سیلیکون است که علاوه بر ضخامت بسیاری که دارند، از انعطاف پذیری خوبی نیز برخوردارند. ویژگی بارز پوست مصنوعی این است که با هر یک از دستگاه های تتو به ویژه دستگاه تتو پن بر روی آن ها استفاده کنید، هیچ آسیبی نمی بینند. همچنین کار کردن با انواع سوزن تتو نیز بر روی آن امکان پذیر می باشد.

به طور کلی برای تمرین کردن تتو، شما می توانید از دو نوع پوست مصنوعی نازک و یا ضخیم استفاده کنید. در صورتی که بخواهید تتو صورت (تتو ابرو، لب و چشم) انجام دهید، پوست نازک مناسب کار شما خواهد بود. اما از آن جایی که بسیار نازک هستند، برای خالکوبی بدن مناسب نمی باشند.

اگر قصد دارید که این پوست را بر روی پاها و یا بازو خود قرار دارید، خوب است بدانید که برخی از انواع پوست مصنوعی وجود دارند که دارای کمربند می باشند و این امکان را فراهم کرده اند تا بتوانید به راحتی آن ها را روی زانوها و یا ساق پای خود ببندید. ویژگی حائز اهمیت دیگر انواع پوست مصنوعی این است که به راحتی می توانید آن ها را بشویید و سپس دوباره از آن ها استفاده نمائید.

ویژگی های پوست مصنوعی مخصوص تتو

تفاوت پوست مصنوعی تـــاتــو با پوست بدن

یک تاتو کار حرفه ای که در کار خود متخصص است، به راحتی می تواند طرح های مختلف را روی پوست مصنوعی تتو، تتو کند. این پوست ها با پوست انسان متفاوت است، اما اگر بتوان تکنیک اولیه را در ابتدای کار با این پوست ها یاد گرفت، قطعا می تواند روی پوست طبیعی به زیبایی  و بدون هیچ مشکلی کار کند.

برخلاف پوست انسان، پوست مصنوعی صاف نیست، اگر چندین بار از آن استفاده شود، رنگ اصلی خود را نخواهد داشت و کثیف می شود. مقاومت پوست مصنوعی تتو، بیشتر از پوست واقعی است، بنابراین لازم است در زمان خرید پوست مصنوعی تتو دقت بیشتری شود تا طرح انتخابی زیبا و مورد پسند مشتری باشد.

در نتیجه

در این مطلب با انواع پوست مصنوعی تتو و موارد استفاده از آن آشنا شدید. شما می توانید با مراجعه به سایت آرایشی و بهداشتی رخ سازان، انواع پوست مصنوعی را مشاهده کرده و در صورت انتخاب، برای خود خریداری کنید.

در کنار انواع پوست های مصنوعی فروشگاه رخ سازان انواع بی حس کننده ها را نیز برای شما عزیزان دارد که میتوانید از این فروشگاه خریداری کنید. از اینکه تا انتهای این مطلب همراه ما بودید، سپاسگزاریم…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *